"
  • Jednoduchý a výkonný, Clean & Safe
  • iSafe Employee Monitor umožňuje nahrávat a sledovat veškeré aktivity se stalo na vašem počítači a mít ji vydal na Váš e-mail, nebo generovaných zpráv! Automaticky tajně nahrávat všechny IM chatu, sledovat každý web a kontrolovat všechno snadno.


    Žádný jiný PC Monitor nástroj vám dává jistotu, budete moci sbírat každý screenshot a každý úhoz pouhým klepnutím na tlačítko. Žádný jiný software pro monitorování zaměstnanců umožňuje sledovat a analyzovat výkonnost zaměstnanců, zakažte aplikace, Fiter internet nebo data, kontroloval čas, blokovat nežádoucí webové stránky ... a vytvářet činnost zaměstnanec ohlásit v reálném čase, nebo na čas!


    Každý stisk klávesy z populární chat, on-line e-mailu a sociálních sítí je zaznamenána. Včetně MySpace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM a jinými programy. Když se někteří zaměstnanci porušujete kontrolní pravidla, budou výstrahy doručit k vám.

  • Žádné transu, žádná stopa
  • Na rozdíl od jiných monitorovacího keylogger či internet software, monitorování iSafe zaměstnanců nemůže být si všiml, nebo odinstalovat obvyklým způsobem (Windows Přidat / odebrat programy).

  • Nainstalujte iSafe Employee Monitor a zapomenout, a udržuje sledování pro vás! removespywareguide.org removespywareguide.org Ocenění