"
  • Lihtne ja võimas, Clean & Safe
  • iSafe Employee Monitor võimaldab salvestada ja jälgida kõiki tegevusi juhtuda arvutisse ja on see toimetatakse teie e-posti või loodud aruanded! Automaatselt salakavalalt registreerib iga IM chat, jälgida iga veebilehe ning seda kontrollida kõik lihtsalt.


    Ükski teine ​​arvuti monitor tööriist annab teile kindluse, teades saate koguda iga pilt ja iga klahvivajutuse vaid ühe nupuvajutusega. Ükski teine ​​töötaja järelevalve tarkvara võimaldab teil jälgida ja analüüsida töötajate tulemusnäitajad, keelata apps, fiter internet või andmed, kontrollida Internetis aega, plokk soovimatu veebilehed ... ja tekitada töötaja Tegevusaruandes reaalajas või õigel ajal!


    Iga klahvivajutus populaarne chat, online-posti ja sotsiaalse saidid on salvestatud. Sh MySpace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM ja muid programme. Kui mõned töötajad rikuvad oma kontrolli reeglina teateid toob sulle.

  • No Trances nr Lood
  • Erinevalt teistest keylogger-või internet kontrolli tarkvara, iSafe Töötaja jälgimine ei märgata või paigaldamata tüüpiline viis (Windows Add / Remove Programs).

  • Paigalda iSafe Employee Monitor ja unusta see, ja see hoiab järelevalve jaoks! removespywareguide.org removespywareguide.org Auhinnad