"
  • ساده و قدرتمند، تمیز و امن
  • iSafe کارمند مانیتور شما اجازه می دهد تا به ضبط و نظارت بر تمام فعالیت های که در کامپیوتر شما اتفاق می افتد و آن را به ایمیل شما و یا گزارشهای تولید شده تحویل داده! به صورت خودکار پنهانی به ثبت هر چت IM، نظارت بر هر وب سایت و کنترل آن را همه به راحتی.


    هیچ ابزار کنترل و PC های دیگر به شما می دهد امنیت دانستن اینکه شما قادر خواهید بود به جمع آوری هر اسکرین شات و ضربه زدن به کلید تنها با کلیک یک دکمه. بدون دیگر نرم افزار نظارت بر کارمندان شما را قادر به ردیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد کارکنان، غیر فعال کردن برنامه ها، اینترنت fiter و یا داده ها، کنترل مدت زمان آنلاین، بلوک وب سایت های ناخواسته ... و تولید فعالیت کارکنان گزارش زمان واقعی و یا در زمان!


    هر ضربه زدن به کلید از چت، ایمیل های آنلاین و سایت های اجتماعی ثبت شده است. از جمله مای اسپیس، فیس بوک، هات میل، یاهو مسنجر، MSN مسنجر، AIM و هر برنامه دیگر. وقتی برخی از کارمندان را نقض قانون کنترل خود را، هشدار را به شما ارائه خواهد شد.

  • بدون ترانس، بدون آهنگ
  • بر خلاف دیگر نرم افزار نظارت بر keylogger به یا اینترنت، مانیتورینگ iSafe کارمند نمی تواند متوجه و یا حذف راه معمولی (ویندوز اضافه کردن / حذف برنامه ها).

  • نصب iSafe کارمند مانیتور و آن را فراموش کرده، و آن را نگه می دارد نظارت را برای شما! removespywareguide.org removespywareguide.org جوایز