"
  • Paprasta ir galinga, Clean & Safe
  • iSafe Darbuotojų Monitorius leidžia jums įrašyti ir stebėti visos veiklos atsitikti kompiuteryje ir jį pristatyti į jūsų elektroniniu paštu ar gautos ataskaitų! Automatiškai nemačiomis registruoja kiekvieną trumpąją pokalbiai, stebėti kiekvieną svetainę ir ją kontroliuoti visą lengvai.


    Joks kitas kompiuteris monitorius įrankis suteikia jums žinoti, kad jūs galėsite rinkti kiekvienas ekrano ir kiekvieną klavišų tik su vienu mygtuko paspaudimu saugumą. Joks kitas darbuotojas stebėjimo programinė įranga leidžia jums stebėti ir analizuoti personalo darbą, išjungti programas, Fiter internetu ar duomenis, kontroliuoti internetinę laiką, blokuoja nepageidaujamus tinklalapius ... ir generuoti darbuotojas veikla pranešti realiu laiku arba laiku!


    Kiekvienas iš populiariausių pokalbiai, interneto elektroniniu paštu ir socialinės svetainėse klavišų registruojama. Įskaitant MySpace, "Facebook", "Hotmail", "Yahoo Messenger", "MSN Messenger", AIM ir kitų programų. Kai kai kurie darbuotojai pažeidžia jūsų kontrolės taisyklė, įspėjimai bus pristatyti jums.

  • Nėra trances, nėra Takeliai
  • Skirtingai nuo kitų Keylogger s arba interneto stebėjimo programinė įranga, iSafe Darbuotojų stebėjimo negali būti pastebėtam ar pašalinta tipiškas būdas ("Windows" Add / Remove Programs).

  • Įdiekite iSafe Darbuotojų Monitorius ir pamiršti jį, ir jis išlaiko stebėti už jus! removespywareguide.org removespywareguide.org Apdovanojimai