"
  • Simple & Jaudīgs, Clean & Safe
  • iSafe Darbinieku Monitor ļauj ierakstīt un kontrolēt visas darbības notiek uz datora un ir tā uz Jūsu e-pastu vai radīto ziņojumus! Automātiski slepus ierakstīt katru IM tērzēšanu, uzraudzīt katru mājas lapā un kontrolēt to visu viegli.


    Neviena cita datora monitors rīks dod jums drošību, zinot, jums būs iespēja savākt visu screenshot un katru taustiņu tikai ar klikšķi uz pogas. Neviens cits darbinieks monitoringa programmatūra ļauj izsekot un analizēt personāla sniegumu, atslēgt progr, fiter internetu vai datus, kontrolēt tiešsaistes laiku, bloķēt nevēlamus mājas lapas ... un radīt darbinieku darbības pārskats reālajā laikā, vai laikā!


    Katru taustiņu no tautas tērzēšana, tiešsaistes e-pastu un sociālajiem portāliem ieraksta. Ieskaitot MySpace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM un jebkuru citu programmu. Kad daži darbinieki pārkāpj jūsu kontroles noteikums, brīdinājumi sniegs jums.

  • Nē transs, Nr Tracks
  • Atšķirībā no citām keylogger ir vai interneta monitoringa programmatūra, iSafe Employee Monitoring nevar pamanīt vai atinstalēt tipisks ceļu (Windows Add / Remove Programs).

  • Instalējiet iSafe Darbinieku Monitor un aizmirst to, un tas tur monitoringu par jums! removespywareguide.org removespywareguide.org Apbalvojumi