"
  • Wydajne i proste, czyste i bezpieczne
  • iSafe Employee Monitor pozwala nagrywać i monitorować wszystkie działania dzieje na komputerze i otrzymywać go do wiadomości e-mail lub wygenerowanych raportów! Automatycznie ukradkiem nagrywać każdy IM czat, monitorować i kontrolować każdą stronę to wszystko łatwo.


    Żadne inne narzędzie do monitora PC daje bezpieczeństwo wiedząc, że będziesz w stanie zebrać wszystkie zrzut ekranu i każde naciśnięcie klawisza z tylko jednego przycisku. Żadne inne oprogramowanie do monitorowania pracowników umożliwia śledzenie i analizowanie wydajności pracowników, wyłączyć aplikacje, fiter internetu lub danych, kontroli czasu w Internecie, blokowanie niechcianych stron internetowych ... i wygenerować raport aktywności pracownika w czasie rzeczywistym lub na czas!


    Każde naciśnięcie klawisza z popularnego czatu, poczty elektronicznej, internetowej i serwisów społecznościowych jest rejestrowane. Tym Myspace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM i innych programów. Gdy niektórzy pracownicy łamią regułę sterowania, alarmy dostarczy do Ciebie.

  • Brak trans, nie śledzi
  • W przeciwieństwie do innych programów monitorowania keylogger jest lub internet, monitoring iSafe Pracownik nie może być zauważony lub odinstalować typowy sposób (Windows Dodaj / Usuń programy).

  • Zainstaluj iSafe Employee Monitor i zapomnieć, i utrzymuje kontrolę dla Ciebie! removespywareguide.org removespywareguide.org Nagrody