"
 • Wydajne i proste, czyste i bezpieczne

  iSafe monitora rodzicielska jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem kontroli rodzicielskiej. Zapewnia, że ​​rodziny z możliwością badań, komunikacji i rozrywkowych, unikając szkodliwych treści i inne zagrożenia związane z Internetem.


  iSafe monitora rodzicielska jest potężne, ale proste w użyciu kontroli rodzicielskiej oraz rozwiązanie bezpieczeństwa Internetu, który pomaga rodzicom chronić swoje dzieci i monitorowania ich wykorzystania internetu. Filtr zawartości strony internetowej, monitorowania Facebooka, określonych w czasie kontroli, blok nieodpowiednich gier i wiele więcej.


  Każde naciśnięcie klawisza z popularnego czatu, poczty elektronicznej, internetowej i serwisów społecznościowych jest rejestrowane. Tym Myspace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM i innych programów.

  iSafe Wszystko w jednym monitorze rodzicielska
  * Blok pojawianiu pornografia na komputerze.
  * Maska wulgaryzmów, zanim pojawią się na ekranie.
  * Monitorowanie mediów społecznościowych, aby dowiedzieć się, z kim dzieci rozmawiają z.
  * Kontrola dostępu, aby ustawić limity czasu na korzystanie z Internetu.
  * Monitorowanie wiadomości błyskawicznych (IM) w celu zidentyfikowania potencjalnych drapieżników i chronić przed cyberprzemocy.
  * Wysyłanie alertów i raportów do konsoli lub e-mail.
  * Kontrola gry wideo, aby umożliwić tylko gry, które mają być odtwarzane.
  * Tworzenie profili użytkowników, aby dostosować ochronę do swoich potrzeb poszczególnych członków rodziny.
 • Zainstaluj iSafe Monitora rodzicielska i zapomnieć, i utrzymuje kontrolę dla Ciebie! removespywareguide.org removespywareguide.org Nagrody