"
  • Jednoduchý a výkonný, Clean & Safe
  • iSafe Employee Monitor umožňuje nahrávať a sledovať všetky aktivity sa stalo na vašom počítači a mať ju vydal na Váš e-mail, alebo generovaných správ! Automaticky tajne nahrávať všetky IM chatu, sledovať každý web a kontrolovať všetko ľahko.


    Žiadny iný PC Monitor nástroj vám dáva istotu, budete môcť zbierať každý screenshot a každý úder jednoduchým kliknutím na tlačidlo. Žiadny iný softvér pre monitorovanie zamestnancov umožňuje sledovať a analyzovať výkonnosť zamestnancov, deaktivujte aplikácie, Fiter internet alebo dáta, kontroloval čas, blokovať nežiadúce webové stránky ... a vytvárať činnosť zamestnanec ohlásiť v reálnom čase, alebo na čas!


    Každý stisk klávesy z populárnej chat, on-line e-mailu a sociálnych sietí je zaznamenaná. Vrátane MySpace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM a inými programami. Keď sa niektorí zamestnanci porušujete kontrolné pravidlá, budú výstrahy doručiť k vám.

  • Žiadne tranzu, žiadna stopa
  • Na rozdiel od iných monitorovacieho keylogger či internet software, monitorovanie iSafe zamestnancov nemôže byť si všimol, alebo odinštalovať obvyklým spôsobom (Windows Pridať / odstrániť programy).

  • Nainštalujte iSafe Employee Monitor a zabudnúť, a udržuje sledovanie pre vás! removespywareguide.org removespywareguide.org Ocenenie