"
  • Basit ve Güçlü, Clean & Safe
  • iSafe Çalışan Monitör kayıt ve tüm faaliyetleri bilgisayarınızda olur ve sizin e-posta veya oluşturulan raporlar teslim olması izlemenize olanak sağlar! Otomatik sinsice, her IM sohbet kaydedebilirsiniz her web sitesi izlemek ve kolayca tüm kontrol.


    Hiçbir diğer PC monitör aracı size bir düğme sadece tıklama ile her ekran ve her tuş toplamak mümkün olacak bilmenin güvenlik verir. Başka hiçbir çalışan izleme yazılımı izlemek ve personel performansını analiz, uygulamalar, fiter internet veya veri devre dışı, çevrimiçi zaman, blok istenmeyen web sitelerini kontrol ... ve çalışan etkinliği gerçek zamanlı ya da zamanında rapor oluşturmak için olanak sağlar!


    Popüler sohbet, çevrimiçi e-posta ve sosyal sitelere her tuş kaydedilir. Myspace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM ve diğer programları da dahil. Bazı çalışanlar Kontrol kuralı ihlal zaman, uyarılar size teslim edecek.

  • Hayır dilimlerinin, No Tracks
  • Diğer keylogger veya internet izleme yazılımı aksine, iSafe Çalışan İzleme (Windows Program Ekle / Kaldır) fark veya tipik bir şekilde kaldırılamaz.

  • ISafe Çalışan Monitör yükleyin ve unutun, ve sizin için izleme tutar! removespywareguide.org removespywareguide.org Ödüller