"
  • Простий і потужний, чистий і безпечної
  • iSafe Employee Monitor дозволяє записувати і контролювати всі заходи здійснюються на вашому комп'ютері і поставляти його на вашу адресу електронної або згенерованих звітів! Автоматично крадькома записувати кожне IM чату, контролювати кожен веб-сайт і керувати все це легко.


    Жоден інший інструмент монітор комп'ютера не дає безпеки, знаючи, що ви зможете зібрати всі скріншот і кожне натискання клавіші з всього лише одним натисненням кнопки. Жодна інша програма моніторингу співробітників не дозволяє відстежувати і аналізувати роботу персоналу, відключити додатки, Fiter Інтернет або дані, управляти онлайн часу, блокувати небажані сайти ... і генерувати діяльності співробітників повідомляти в режимі реального часу або за часом!


    Кожне натискання клавіші від популярного чату, онлайн електронну пошту і сайти соціальних записується. У тому числі Myspace, Facebook, Hotmail, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM і будь-яких інших програм. Коли деякі співробітники порушують свій правило контролю, оповіщення доставить вам.

  • Ні Транси, ніяких слідів
  • На відміну від іншого програмного забезпечення моніторингу кейлоггер сайт або інтернет, iSafe Контроль роботи не можуть бути помічені або видалити типовий спосіб (Windows Add / Remove Programs).

  • Встановіть iSafe Employee Monitor і забути, і він тримає моніторинг для Вас! removespywareguide.org removespywareguide.org Нагороди